STILLING

M = antal kørte matcher
V = antal vundne matcher
U = antal uafgjorte matcher
T = antal tabte matcher
HP = antal kørerpoint
MP = antal matchpoint
BP = antal bonuspoint
I ALT = antal point (matchpoint og bonuspoint)

Du kan scrolle til venstre for at se hele tabellen på mobil.

HOLDMVUTHPMPBPI ALT
Holsted Tigers870137714317
Slangerup Speedway84133449211
Region Varde Elitesport84043558311
Esbjerg Vikings7403299819
Team Fjelsted8305322606
GSK Liga7016259101

LØBSKALENDER / RESULTATER

Du kan scrolle til venstre for at se hele tabellen på mobil.

       
X03/07
45-39
31/07
18.30
14/08
18.30
15/05
49-35
26/06
47-37
19/06
38-34
X07/08
18.30
15/05
45-39
26/06
46-41
05/06
42-45
05/06
34-52
14/08
18.30
X29/05
36-48
19/06
39-45
01/05
42-42
Holsted Tigers08/05
49-37
22/05
47-40
07/06
56-31
X07/08
18.30
24/04
47-40
03/05
51-35
21/06
52-35
05/07
48-39
14/06
41-46
X16/08
19.15
07/08
18.30
29/05
47-37
15/05
46-38
19/06
42-45
12/06
45-42
X