STILLING

M = antal kørte matcher
V = antal vundne matcher
U = antal uafgjorte matcher
T = antal tabte matcher
HP = antal kørerpoint
MP = antal matchpoint
BP = antal bonuspoint
I ALT = antal point (matchpoint og bonuspoint)

Du kan scrolle til venstre for at se hele tabellen på mobil.

HOLDMVUTHPMPBPI ALT
Holsted Tigers1090147118523
Slangerup Speedway1061343213316
Esbjerg Vikings1050542510313
Region Varde Elitesport104064318311
Team Fjelsted104154079110
GSK Liga10028381202

LØBSKALENDER / RESULTATER

Du kan scrolle til venstre for at se hele tabellen på mobil.

       
X03/07
45-39
31/07
48-39
14/08
39-46
15/05
49-35
26/06
47-37
19/06
38-34
X07/08
43-41
15/05
45-39
26/06
46-41
05/06
42-45
05/06
34-52
14/08
42-42
X29/05
36-48
19/06
39-45
01/05
42-42
Holsted Tigers08/05
49-37
22/05
47-40
07/06
56-31
X07/08
48-36
24/04
47-40
03/05
51-35
21/06
52-35
05/07
48-39
14/06
41-46
X16/08
40-43
07/08
45-39
29/05
47-37
15/05
46-38
19/06
42-45
12/06
45-42
X