STILLING

M = antal kørte matcher
V = antal vundne matcher
U = antal uafgjorte matcher
T = antal tabte matcher
HP = antal kørerpoint
MP = antal matchpoint
BP = antal bonuspoint
I ALT = antal point (matchpoint og bonuspoint)

Du kan scrolle til venstre for at se hele tabellen på mobil.

HOLDMVUTHPMPBPI ALT
Holsted Tigers4301182617
Slangerup Speedway3111128314
Region Varde Elitesport210186213
Esbjerg Vikings2102121202
Team Fjelsted210185202
GSK Liga201180101

LØBSKALENDER / RESULTATER

Du kan scrolle til venstre for at se hele tabellen på mobil.

       
X03/07
18.30
12/06
18.30
14/08
18.30
15/05
49-35
26/06
18.30
19/06
18:30
X07/08
18.30
15/05
45-39
26/06
18.30
05/06
18.30
05/06
18.30
14/08
18.30
X29/05
18.30
19/06
18.30
01/05
42-42
Holsted Tigers08/05
49-37
22/05
47-40
07/06
18.30
X07/08
18.30
24/04
47-40
03/05
51-35
21/06
19.15
31/05
19.15
14/06
19.15
X16/08
19.15
07/08
18.30
29/05
18.30
15/05
46-38
19/06
18.30
12/06
18.30
X