STILLING

M = antal kørte matcher
V = antal vundne matcher
U = antal uafgjorte matcher
T = antal tabte matcher
HP = antal kørerpoint
BP = ekstra point fra Metal Speedway League 4
MP = antal matchpoint
I ALT = antal point (matchpoint og bonuspoint)

Du kan scrolle til venstre og/eller vende telefonen vandret for at se hele tabellen.

HOLDMVUTHPMPBPI ALT
Holsted Tigers440018780,758,75
SES - Sønderjylland Elite Speedway4301185617
GSK Liga4301184606
Team Fjelsted4202175415
Slangerup Speedway420217240,754,75
Region Varde Elitesport420217040,54,5
Esbjerg Vikings400414700,50,5
Nordjysk Elite Speedway4004146000

Du kan scrolle til venstre og/eller vende telefonen vandret for at se hele tabellen.