Stilling

M = antal kørte matcher
V = antal vundne matcher
U = antal uafgjorte matcher
T = antal tabte matcher
HP = antal kørerpoint
MP = antal matchpoint
BP = antal bonuspoint
I ALT = antal point (matchpoint og bonuspoint)

 

 HoldMVUTHPMPBPI alt
1Region Varde Elitesport1291253619524
2Team Fjelsted1281353917522
3Slangerup Speedway Klub1270551414317
4GSK Liga1234550210313
5Holsted Tigers1250751110313
6Holstebro Elite123364959211
7Esbjerg Vikings12219464505
Stillingen er sidst opdateret d. 25 09 2018
Kontakt os
Luk messenger