Snitliste

 

NavnKlubAntal løbHeat pointSum af antal heatSum af antal bonusSnit u. bonus pointSnit m. bonus point
Leon MadsenGæst1176111,3312,00
Nicki PedersenHSK69737310,4910,81
Grzegorz ZengotaFSK2261238,679,67
Robert LambertGSK6803678,899,67
Niels Kristian IversenEMS71054649,139,48
Pawel PrzedpelskiGæst113618,679,33
Peter KildemandFSK81095068,729,20
David BellegoGæst115718,579,14
Mikkel MichelsenSSK81055088,409,04
Kasper GomolskiGSK2221247,338,67
Michael Jepsen JensenSSK4522528,328,64
Chris HarrisGæst112736,868,57
Hans AndersenRVE8954638,268,52
Mikkel Bech JensenRVE1212869197,428,52
Dawid LampartHSK2241337,388,31
Anders ThomsenFSK1112566117,588,24
Kenneth BjerreHOSK111326987,658,12
Frederik JakobsenFSK1010359166,988,07
Nicolai KlindtHSK111296997,488,00
Andrey KarpovRVE3281647,008,00
Kevin WölbertSSK3351937,378,00
Mads KorneliussenRVE1111363117,177,87
Bjarne PedersenHOSK111216787,227,70
Kai HuckenbeckEMS3311956,537,58
Rohan TungateEMS8935357,027,40
Troy BatchelorRVE2191236,337,33
Nicolas CovattiFSK110616,677,33
Andrey KudryashovSSK4422417,007,17
Thomas JørgensenRVE108253126,197,09
Nikolaj Busk JakobsenGSK1111068106,477,06
Andreas LyagerSSK111066586,527,02
Przemyslaw PawlickiGSK3342016,807,00
Ulrich ØstergaardHOSK6533576,066,86
Rene BachEMS1211776126,166,79
Patrick HougaardGSK109061135,906,75
Jason JørgensenFSK3241636,006,75
Jonas B. AndersenHOSK86145125,426,49
Nicklas PorsingHSK2161235,336,33
Jonas Seifert-SalkSSK117155165,166,33
Rasmus JensenHSK119066135,456,24
Adam EllisGSK2171106,186,18
Claus VissingGSK8624695,396,17
Tero AamioFSK7513995,236,15
Kenneth Kruse HansenGæst5403055,336,00
Sam MastersHSK2141015,606,00
Adrian GalaEMS18605,335,33
Marcel KajzerGæst12322,675,33
Zbigniew SucheckiGæst19705,145,14
Michael Palm ToftHSK7453954,625,13
Kasper AndersenGSK9423754,545,08
Patrick HansenGSK6322944,414,97
Kasper Lykke NielsenHOSK12615684,364,93
Fhilip HjemlandSSK5242344,174,87
Emil PørtnerHOSK5272754,004,74
Christian ThaysenFSK12535483,934,52
Linus EklöfSSK5252424,174,50
Jonas JeppesenHSK6242533,844,32
Mads HansenRVE8232643,544,15
Mikkel B. AndersenRVE4161933,374,00
Vadim TasasenkoSSK16604,004,00
Emil GrøndalHOSK7161923,373,79
Sam JensenHSK12293833,053,37
Lasse BjerreGæst291213,003,33
Jye EtheridgeEMS271012,803,20
Marcin NowakGæst13512,403,20
Emil EngstrømGSK681432,293,14
Tobias Vangsted ThomsenGæst571002,802,80
Michael ThymeRVE84921,782,67
Mathias NielsenEMS12244132,342,63
Damian AdamczakEMS25802,502,50
Martin Steen HansenHSK1051012,002,40
Ashley MorrisGæst13502,402,40
Tim SørensenEMS672101,331,33
Jacub JamrogGæst11301,331,33
Marius NielsenGæst62601,331,33
Lasse FrederiksenEMS21810,501,00
Mark BayerEMS82801,001,00
Tobias BushGæst11500,800,80
Valentin GrobauerFSK11500,800,80
Lasse PørtnerGæst10100,000,00
Oskar BoberGæst10300,000,00
Jan GraversenGæst10200,000,00
Max DilgerHOSK10400,000,00
Jacob BukhaveGæst50200,000,00
Snitlisten er sidst opdateret d. 25 09 2018
Kontakt os
Luk messenger