Stilling

M = antal kørte matcher
V = antal vundne matcher
U = antal uafgjorte matcher
T = antal tabte matcher
HP = antal kørerpoint
MP = antal matchpoint
BP = antal bonuspoint
I ALT = antal point (matchpoint og bonuspoint)

 

 HoldMVUTHPMPBPI alt
1Region Varde Elitesport851235211314
2Team Fjelsted851234711314
3Slangerup Speedway Klub850333610111
4GSK Liga8233342729
5Holstebro Elite8323337819
6Holsted Tigers8305335617
7Esbjerg Vikings8116319303
Stillingen er sidst opdateret d. 18 07 2018
Kontakt os
Luk messenger