Stilling

M = antal kørte matcher
V = antal vundne matcher
U = antal uafgjorte matcher
T = antal tabte matcher
HP = antal kørerpoint
MP = antal matchpoint
BP = antal bonuspoint
I ALT = antal point (matchpoint og bonuspoint)

 

 HoldMVUTHPMPBPI alt
1Esbjerg Vikings220096404
2Holsted Tigers220095404
3Slangerup Speedway Klub210188202
4Region Varde Elitesport210177202
5Holstebro Elite200280000
6GSK Liga200270000
7Team Fjelsted00000000
Stillingen er sidst opdateret d. 23 05 2017
Kontakt os
Luk messenger