Stilling

M = antal kørte matcher
V = antal vundne matcher
U = antal uafgjorte matcher
T = antal tabte matcher
HP = antal kørerpoint
MP = antal matchpoint
BP = antal bonuspoint
I ALT = antal point (matchpoint og bonuspoint)

 

 HoldMVUTHPMPBPI alt
1Slangerup Speedway Klub1282257218523
2Region Varde Elitesport1261551713518
3Team Fjelsted1270553314317
4Esbjerg Vikings1261552113215
5Holsted Tigers1252548312315
6Holstebro Elite124084778210
7GSK Liga122010444415
Stillingen er sidst opdateret d. 17 12 2017
Kontakt os
Luk messenger