Stilling

M = antal kørte matcher
V = antal vundne matcher
U = antal uafgjorte matcher
T = antal tabte matcher
HP = antal kørerpoint
MP = antal matchpoint
BP = antal bonuspoint
I ALT = antal point (matchpoint og bonuspoint)

 

 HoldMVUTHPMPBPI alt
1Slangerup Speedway Klub1071248015419
2Region Varde Elitesport951338211213
3Esbjerg Vikings851236511112
4Team Fjelsted850335510212
5Holsted Tigers104154059110
6GSK Liga11209408415
7Holstebro Elite8206323404
Stillingen er sidst opdateret d. 22 08 2017
Kontakt os
Luk messenger