Snitliste

 

NavnKlubAntal løbHeat pointSum af antal heatSum af antal bonusSnit u. bonus pointSnit m. bonus point
Nicki PedersenGæst33714010,5710,57
Kenneth BjerreHOSK3461919,689,89
Niels Kristian IversenEMS81104629,579,74
Przemyslaw PawlickiGSK4612619,389,54
Mikkel MichelsenSSK1013261128,669,44
Hans AndersenRVE5703258,759,38
Peter KildemandFSK7904478,188,82
Michael Jepsen JensenSSK91135588,228,80
Chris HarrisGæst112618,008,67
Artur CzajaEMS3341847,568,44
Martin SmolinskiGæst2251327,698,31
Anders ThomsenFSK7804277,628,29
Krzysztof BurczkowskiHSK5623118,008,13
Dawid LampartHSK2231337,088,00
Nicolai KlindtGæst3261656,507,75
Mateusz SzczepaniakGSK3241436,867,71
Mads KorneliussenRVE9995447,337,63
Leon MadsenHOSK3342046,807,60
Nicholas MorrisGSK5503066,677,47
Mikkel Bech JensenRVE7724266,867,43
Jonas B. AndersenHOSK4462627,087,38
Andreas LyagerSSK98250106,567,36
Rohan TungateRVE2211217,007,33
Bjarne PedersenHSK109658106,627,31
Frederik JakobsenFSK87347116,217,15
Troy BatchelorRVE2231307,087,08
Oliver BerntzonEMS2201336,157,08
Kenneth Kruse HansenSSK98454116,227,04
Rene BachEMS6453185,816,84
Nikolaj Busk JakobsenFSK6483266,006,75
Ulrich ØstergaardHOSK7704676,096,70
David BellegoGSK8755086,006,64
Michael Palm ToftEMS74735105,376,51
Kenni NissenSSK6342795,046,37
Krystian PieszczekGSK4342445,676,33
Rasmus JensenHSK97052125,386,31
Kasper Lykke NielsenHOSK86247105,286,13
Jonas JeppesenHSK107157154,986,04
Mads HansenRVE3181654,505,75
Tim SørensenEMS6403035,335,73
Patrick HougaardFSK4231825,115,56
Kasper AndersenEMS210815,005,50
Brady KurtzRVE18605,335,33
Lasse BjerreHOSK6443744,765,19
Oskar BoberGæst18714,575,14
Grzegorz WalasekGSK2161304,924,92
Richard LawsonSSK16614,004,67
Mikkel B. AndersenRVE9494984,004,65
Christian ThaysenFSK83539103,594,62
Patrick HansenGSK5303044,004,53
Jan GraversenGæst3111213,674,00
Jesper SøgaardGSK7353913,593,69
Martin Steen HansenHSK4141932,953,58
Ernest KozaGæst15603,333,33
Emil GrøndalGSK9244062,403,00
Jesper B. MonbergGæst13403,003,00
Emil EngstrømGSK281102,912,91
Sam JensenHSK692141,712,48
Tomasz GapinskiGæst13502,402,40
Tobias Vangsted ThomsenGæst32821,002,00
Marc RandrupRVE451421,432,00
Dawid StachhyraRVE11401,001,00
Jonas Seifert-SalkSSK11401,001,00
Peter KargerGæst21600,670,67
Claus VissingGæst10400,000,00
Miroslaw JablonskiGæst10400,000,00
Lasse PørtnerHOSK20400,000,00
Edward MazurGæst10100,000,00
Lukasz SowkaGæst10200,000,00
Hubert LegowikGæst10500,000,00
Snitlisten er sidst opdateret d. 22 08 2017
Kontakt os
Luk messenger