Snitliste

 

NavnKlubAntal løbHeat pointSum af antal heatSum af antal bonusSnit u. bonus pointSnit m. bonus point
Nicki PedersenHSK33714010,5710,57
Mateusz SzczepaniakGæst113628,6710,00
Artur CzajaGæst114619,3310,00
Krzysztof BurczkowskiGæst114619,3310,00
Mikkel MichelsenSSK5703169,039,81
Niels Kristian IversenEMS5622729,199,48
Przemyslaw PawlickiGSK3452019,009,20
Hans AndersenRVE2281318,628,92
Kenneth BjerreHOSK2291308,928,92
Nicholas MorrisGSK3381948,008,84
Peter KildemandFSK4542638,318,77
Chris HarrisGæst112618,008,67
Oliver BerntzonGæst113727,438,57
Jonas B. AndersenHOSK2261318,008,31
Michael Jepsen JensenSSK5603147,748,26
Bjarne PedersenHSK6653567,438,11
Dawid LampartHSK2231337,088,00
Krystian PieszczekGSK2201246,678,00
Kasper AndersenEMS17417,008,00
Grzegorz WalasekGæst112608,008,00
Nicolai KlindtEMS3261656,507,75
Michael Palm ToftEMS4332176,297,62
Mads KorneliussenRVE5563137,237,61
Leon MadsenHOSK3342046,807,60
Ulrich ØstergaardHOSK5583466,827,53
Rasmus JensenHSK6553366,677,39
David BellegoGSK5513286,387,38
Rohan TungateGæst110616,677,33
Nikolaj Busk JakobsenFSK5422656,467,23
Anders ThomsenFSK4382436,336,83
Tim SørensenEMS4291926,116,53
Jonas JeppesenHSK64132115,136,50
Kenneth Kruse HansenSSK5453155,816,45
Mikkel Bech JensenRVE5463026,136,40
Rene BachEMS4241965,056,32
Troy BatchelorRVE111706,296,29
Frederik JakobsenFSK5352974,835,79
Kasper Lykke NielsenHOSK6393594,465,49
Brady KurtzRVE18605,335,33
Mikkel B. AndersenRVE5322964,415,24
Lasse BjerreHOSK6443744,765,19
Andreas LyagerSSK4232014,604,80
Christian ThaysenFSK5242773,564,59
Jesper SøgaardGSK6353414,124,24
Jan GraversenSSK3111213,674,00
Patrick HougaardFSK25603,333,33
Emil GrøndalGSK6182842,573,14
Martin Steen HansenHSK381212,673,00
Jesper B. MonbergGæst13403,003,00
Sam JensenHSK361222,002,67
Tomasz GapinskiGæst13502,402,40
Tobias Vangsted ThomsenHOSK32821,002,00
Patrick HansenEMS12402,002,00
Marc RandrupRVE341011,602,00
Dawid StachhyraRVE11401,001,00
Jonas Seifert-SalkSSK11401,001,00
Claus VissingGSK10400,000,00
Lasse PørtnerHOSK20400,000,00
Edward MazurGæst10100,000,00
Lukasz SowkaGæst10200,000,00
Snitlisten er sidst opdateret d. 28 06 2017
Kontakt os
Luk messenger