Snitliste

 

NavnKlubAntal løbHeat pointSum af antal heatSum af antal bonusSnit u. bonus pointSnit m. bonus point
Leon MadsenGæst1176111,3312,00
Nicki PedersenHSK4592439,8310,33
Niels Kristian IversenEMS5803339,7010,06
Grzegorz ZengotaFSK2261238,679,67
Peter KildemandFSK5703139,039,42
Robert LambertGSK5643068,539,33
Mikkel Bech JensenRVE89548157,929,17
Dawid LampartGæst115718,579,14
David BellegoGæst115718,579,14
Mikkel MichelsenSSK4522548,328,96
Kasper GomolskiGæst2221247,338,67
Michael Jepsen JensenSSK4522528,328,64
Hans AndersenRVE7884338,198,47
Nicolai KlindtHSK7894448,098,45
Kenneth BjerreHOSK7874457,918,36
Frederik JakobsenFSK77241117,028,10
Troy BatchelorRVE112608,008,00
Bjarne PedersenHOSK7784247,437,81
Mads KorneliussenRVE77242106,867,81
Nikolaj Busk JakobsenGSK7714296,767,62
Rohan TungateEMS6734017,307,40
Anders ThomsenFSK7714266,767,33
Nicolas CovattiFSK110616,677,33
Jonas B. AndersenHOSK4312285,647,09
Andreas LyagerSSK7634186,156,93
Andrey KudryashovGæst3301816,676,89
Ulrich ØstergaardHOSK6533576,066,86
Rene BachEMS88053106,046,79
Jason JørgensenFSK3241636,006,75
Patrick HougaardGSK6553656,116,67
Sam MastersGæst19616,006,67
Emil PørtnerHOSK2171235,676,67
Linus EklöfGæst2181226,006,67
Kai HuckenbeckGæst18506,406,40
Nicklas PorsingGæst2161235,336,33
Jonas Seifert-SalkSSK7443385,336,30
Adam EllisGæst2171106,186,18
Kenneth Kruse HansenSSK5403055,336,00
Claus VissingGSK6483535,495,83
Rasmus JensenHSK7524175,075,76
Patrick HansenGSK4251925,265,68
Thomas JørgensenRVE6403255,005,63
Michael Palm ToftHSK6443555,035,60
Kasper AndersenGSK6312654,775,54
Tero AamioFSK3191744,475,41
Adrian GalaEMS18605,335,33
Marcel KajzerGæst12322,675,33
Fhilip HjemlandSSK5242344,174,87
Kasper Lykke NielsenHOSK8454254,294,76
Emil GrøndalHOSK3141314,314,62
Christian ThaysenFSK8333653,674,22
Vadim TasasenkoSSK16604,004,00
Sam JensenHSK8212523,363,68
Mikkel B. AndersenRVE291113,273,64
Michael ThymeGæst44722,293,43
Lasse BjerreEMS291213,003,33
Mads HansenRVE6131922,743,16
Jonas JeppesenHSK391312,773,08
Mathias NielsenEMS8172632,623,08
Martin Steen HansenHSK74712,292,86
Tobias Vangsted ThomsenRVE571002,802,80
Damian AdamczakEMS25802,502,50
Ashley MorrisGæst13502,402,40
Emil EngstrømGæst341121,452,18
Marius NielsenGæst31202,002,00
Tim SørensenEMS672101,331,33
Jacub JamrogGæst11301,331,33
Mark BayerEMS52701,141,14
Tobias BushGæst11500,800,80
Valentin GrobauerFSK11500,800,80
Oskar BoberGæst10300,000,00
Jan GraversenSSK10200,000,00
Max DilgerHOSK10400,000,00
Jacob BukhaveGæst40200,000,00
Snitlisten er sidst opdateret d. 18 07 2018
Kontakt os
Luk messenger