Snitliste

 

NavnKlubAntal løbHeat pointSum af antal heatSum af antal bonusSnit u. bonus pointSnit m. bonus point
Nicki PedersenGæst33714010,5710,57
Hans AndersenRVE6873869,169,79
Niels Kristian IversenEMS81104629,579,74
Przemyslaw PawlickiGSK5773319,339,45
Mikkel MichelsenSSK1114467138,609,37
Kacper WorynaFSK2291318,929,23
Kenneth BjerreHOSK5743328,979,21
Michael Jepsen JensenSSK101316188,599,11
Peter KildemandFSK81035088,248,88
Thomas JørgensenGæst111627,338,67
Chris HarrisGæst112618,008,67
Martin SmolinskiGæst2251327,698,31
Krzysztof BurczkowskiHSK6703518,008,11
Dawid LampartHSK2231337,088,00
Anders ThomsenFSK9985497,267,93
Mads KorneliussenRVE121367387,457,89
Mikkel Bech JensenRVE1111967117,107,76
Nicolai KlindtGæst3261656,507,75
Mateusz SzczepaniakGSK3241436,867,71
Kasper AndersenEMS4302086,007,60
Leon MadsenHOSK3342046,807,60
Andreas LyagerSSK109356136,647,57
Troy BatchelorRVE4462637,087,54
Nicholas MorrisGSK5503066,677,47
Artur CzajaEMS4412556,567,36
Rohan TungateRVE2211217,007,33
Emil PørtnerGæst2151036,007,20
Jonas B. AndersenHOSK8824846,837,17
Bjarne PedersenHSK1110162106,527,16
Rene BachEMS97548106,257,08
Frederik JakobsenFSK108656136,147,07
Nikolaj Busk JakobsenFSK6483266,006,75
Michael Palm ToftEMS107151155,576,75
Kenneth Kruse HansenSSK109060116,006,73
Patrick HougaardFSK7573756,166,70
Ulrich ØstergaardHOSK1110167116,036,69
Zbigniew SucheckiGæst110606,676,67
Rasmus JensenHSK108057145,616,60
David BellegoGSK9855785,966,53
Kenni NissenSSK6342795,046,37
Krystian PieszczekGSK4342445,676,33
Jonas JeppesenHSK118262165,296,32
Oliver BerntzonEMS3241835,336,00
Kasper Lykke NielsenHOSK129270115,265,89
Tim SørensenEMS7443535,035,37
Brady KurtzRVE18605,335,33
Piotr ProtasiewiczEMS2151215,005,33
Norbert KoscluchEMS2141224,675,33
Lasse BjerreHOSK6443744,765,19
Oskar BoberGæst18714,575,14
Mads HansenRVE5272664,155,08
Grzegorz WalasekGSK2161304,924,92
Christian ThaysenFSK115455113,934,73
Richard LawsonSSK16614,004,67
Mikkel B. AndersenRVE10515383,854,45
Patrick HansenGSK6333643,674,11
Jason JørgensenGæst15504,004,00
Nicklas PorsingGSK12422,004,00
Jan GraversenGæst3111213,674,00
Rune HoltaGæst14404,004,00
Jesper SøgaardGSK7353913,593,69
Ernest KozaGæst15603,333,33
Martin Steen HansenHSK5162332,783,30
Emil GrøndalGSK10274472,453,09
Jesper B. MonbergGæst13403,003,00
Emil EngstrømGSK281102,912,91
Jonas Seifert-SalkSSK24812,002,50
Sam JensenHSK692141,712,48
Tomasz GapinskiGæst13502,402,40
Tobias Vangsted ThomsenGæst32821,002,00
Marc RandrupRVE451421,432,00
Patryk DolnyGæst11411,002,00
Claus VissingGæst23801,501,50
Dawid StachhyraGæst11401,001,00
Peter KargerHOSK421200,670,67
Miroslaw JablonskiGæst10400,000,00
Lasse PørtnerHOSK20400,000,00
Edward MazurGæst10100,000,00
Lukasz SowkaGæst10200,000,00
Hubert LegowikGæst10500,000,00
Michael ThymeGæst10400,000,00
Tobias BushGæst10500,000,00
Snitlisten er sidst opdateret d. 19 10 2017
Kontakt os
Luk messenger