Snitliste

 

NavnKlubAntal løbHeat pointSum af antal heatSum af antal bonusSnit u. bonus pointSnit m. bonus point
Nicki PedersenHSK23112010,3310,33
Niels Kristian IversenEMS2271229,009,67
Tim SørensenEMS114728,009,14
Przemyslaw PawlickiGSK2321409,149,14
Nicolai KlindtEMS2231247,679,00
Michael Jepsen JensenSSK2251228,339,00
Mikkel MichelsenSSK2231237,678,67
Kenneth BjerreHOSK113608,678,67
Michael Palm ToftEMS110636,678,67
Bjarne PedersenHSK2221237,338,33
Mads KorneliussenRVE2231217,678,00
Kasper AndersenEMS17417,008,00
Ulrich ØstergaardHOSK2211336,467,38
Rasmus JensenHSK2191236,337,33
Leon MadsenHOSK110616,677,33
Jonas JeppesenHSK2181236,007,00
Kenneth Kruse HansenSSK2191216,336,67
Mikkel B. AndersenRVE2171235,676,67
Jan GraversenSSK19616,006,67
Kasper Lykke NielsenHOSK2161235,336,33
Troy BatchelorRVE111706,296,29
David BellegoGSK2171335,236,15
Lasse BjerreHOSK2171215,676,00
Rene BachEMS2131134,735,82
Mikkel Bech JensenRVE2161215,335,67
Brady KurtzRVE18605,335,33
Andreas LyagerSSK2111014,404,80
Emil GrøndalGSK291133,274,36
Martin Steen HansenHSK25812,503,00
Jesper SøgaardGSK291302,772,77
Tobias Vangsted ThomsenHOSK11311,332,67
Sam JensenGæst12402,002,00
Patrick HansenEMS12402,002,00
Dawid StachhyraRVE11401,001,00
Jonas Seifert-SalkSSK11401,001,00
Claus VissingGSK10400,000,00
Marc RandrupRVE10300,000,00
Edward MazurGæst10100,000,00
Snitlisten er sidst opdateret d. 23 05 2017
Kontakt os
Luk messenger