Snitliste

 

NavnKlubAntal løbHeat pointSum af antal heatSum af antal bonusSnit u. bonus pointSnit m. bonus point
Mikkel MichelsenSSK1156110,0010,67
Niels Kristian IversenEMS3492019,8010,00
Robert LambertGæst2261119,459,82
Frederik JakobsenFSK3381868,449,78
Mikkel Bech JensenRVE4492498,179,67
Mads KorneliussenRVE4472467,838,83
Anders ThomsenFSK3361838,008,67
Jason JørgensenFSK112618,008,67
Kenneth BjerreHOSK4482448,008,67
Kasper GomolskiGæst111627,338,67
Nicolai KlindtHSK3401918,428,63
Michael Jepsen JensenSSK2261318,008,31
Ulrich ØstergaardHOSK4422347,308,00
Troy BatchelorRVE112608,008,00
Hans AndersenRVE3331817,337,56
Bjarne PedersenHOSK3301727,067,53
Patrick HougaardGSK3291846,447,33
Nicklas PorsingGæst19626,007,33
Rene BachEMS4422766,227,11
Peter KildemandFSK2191226,337,00
Claus VissingGSK2191226,337,00
Rasmus JensenHSK3291946,116,95
Rohan TungateEMS3342006,806,80
Andreas LyagerSSK3281945,896,74
Sam MastersGæst19616,006,67
Nikolaj Busk JakobsenGSK3231635,756,50
Kasper AndersenGSK3151235,006,00
Sam JensenHSK311924,895,78
Thomas JørgensenRVE3181425,145,71
Kenneth Kruse HansenSSK3251915,265,47
Michael ThymeGæst13314,005,33
Marcel KajzerGæst12322,675,33
Kasper Lykke NielsenHOSK4242344,174,87
Mikkel B. AndersenRVE16504,804,80
Fhilip HjemlandSSK3151534,004,80
Patrick HansenGSK17604,674,67
Michael Palm ToftHSK3181714,244,47
Emil GrøndalHOSK3141414,004,29
Jonas B. AndersenHOSK14513,204,00
Damian AdamczakEMS14404,004,00
Jonas Seifert-SalkSSK27913,113,56
Tobias Vangsted ThomsenRVE47803,503,50
Christian ThaysenFSK3111413,143,43
Lasse BjerreEMS291213,003,33
Mads HansenRVE371012,803,20
Mathias NielsenEMS46912,673,11
Jonas JeppesenHSK12402,002,00
Emil EngstrømGæst11411,002,00
Tim SørensenEMS341101,451,45
Jacub JamrogGæst11301,331,33
Mark BayerEMS32601,331,33
Tobias BushGæst11500,800,80
Valentin GrobauerFSK11500,800,80
Martin Steen HansenHSK20100,000,00
Jan GraversenSSK10200,000,00
Marius NielsenGæst10100,000,00
Snitlisten er sidst opdateret d. 26 05 2018
Kontakt os
Luk messenger